info@huggermugger.com.tr
0232 335 14 47

NetMarket Mağaza Paketi

NetMarket Mağaza Paketi
Mağazalarınızı yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

NetMarket Mağaza Hızlı Satış Modülü

Mağaza Paketi Hakkında

NetMarket Mağaza Hızlı Satış Modülü, Tüm mağaza, market, tekelbayi, bakkal, büfe gibi işyerlerinizde stoklarınızın giriş çıkışlarını kontrol edebileceğiniz bir hızlı satış modülüdür.

 

Mağaza Hızlı satış Modülü ile birlikte kasalarınızdaki satışlarınızın süresi 1 buçuk saniye 'ye kadar düşmektedir. Modüle dahil olan, satış bekletme, anında döviz çeviri, personel tanımlama, müşteri tanımlama gibi özellikler sayesinde satışlarınızı daha zenginleştirebilirsiniz.

 

Hızlı Satış ekranları muhasebe yazılımımıza entegre çalışmaktadır. Yaptığınız satışı tek tuşla faturalaştırabilirsiniz. veya her satışı kayıt altına alıp toplu faturandırabilirsiniz.

 

Hızlı Satış Modülümüz ile ilgili çalışma esnasında alınmış görüntüler aşağıda yer almaktadır. ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

SATIN ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM ?

Yazılımlarımız özel bir sisteme ihtiyaç duymamaktadır. Network, Donanım, Bilgisayar bakımı gibi zaruri ihtiyaçlarınız için çözüm ortaklarımız mevcuttur. Bunun haricinde satın almanız için sadece bize ulaşmanız yeterlidir.

LİSANS SİSTEMİ VE SATIŞ SONRASI TALEP VE İSTEKLER

Her yazılımımıza özel sunucu doğrulamalı bir lisans anahtarı verilmektedir. Sunucu bağlantısı olmaması durumunda yazılımın kurulamayacağı gibi, lisansın başka bir kullanıcıya devredilmeside mümkün değildir. Alacağınız yazılım paket halinde size verilmekte olup, satın alma sonrası tüm eklenti istekleriniz yazılıma ek olarak ücretlendirilir. Ancak sistemde yaşabileceğiniz son kullanıcı hatası hariç tüm hatalar herhangi bir ücret alınmadan tarafımızca anında giderilir.

ÖDEME SİSTEMİ

Net yazılım web sitemizden anında kredi kartı alışverişi yapabilirsiniz veya anlaşmalı bayilerimizden paketimizi satın alabilirsiniz. Bunun haricinde herhangi bir vadeli ödeme sistemimiz bulunmamaktadır.

Hizmet Detay
Kategori Masaüstü
Yayınlayan Admin
Tarih Cuma, 19 Şubat 2021
Başlık NetMarket Mağaza Paketi
Begeni 0

Diğer Hizmetlerimiz