info@huggermugger.com.tr
0232 335 14 47

Aysistem

Aysistem
Acente Yönetim Sistemi

Aysistem

AySistem yada entegre çalışan web siteleri üzerinden tanıtımı ve satışı yapılacak tüm ürünlerin sisteme tanımlandığı modüldür. Bu modülün akıllı tasarlanması sayesinde tüm ürünler (otel, tur, transfer, otobüs ulaşım vb.) sisteme çok kolay ve hızlı bir şekilde tanımlanır ve yönetilebilir. İşinizi yönetmek için orada olmanız gerekmiyor.

Neden Aysistem?

Aysistem Acenta Otomasyon Sistemi Sayesinde İşlerinizi Hem Bilgisayarlarınızdan Hemde Mobil Cihazlarınızdan Çok Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Yönetebileceksiniz!

 1. Fikir: Olmazların değil nasıl olurların peşindeyiz.
 2. Plan: Size çözümsüzlük sunmayız, sizinle birlikte çözüm için çalışırız.
 3. Dizayn: Kendi sistemimize göre çözüm sunmayız, ihtiyacınıza göre çözüm üretiriz
 4. Geliştirme: İşimizi sorunsuz bir geliştirme sürecinden geçiririz.
 5. Kalite Kontrol: Projemizi Kontrol edip eğitim vererek teslim ederiz.

Modüller

Aysistem, bilişim ve turizm sektörlerinin verdiği yıllar süren tecrübe ile 2001 yılında faaliyete başlamış, sektörün ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz modüllerimiz.

 • Satış: Sisteme tanımlanan tüm ürünlerin (otel, tur, transfer, otobüs ulaşım vb.) satışının satış personeli veya şubeler-alt acenteler tarafında kolaylıkla satılabildiği, bu satışların raporlanabildiği modüldür.
 • Operasyon: Satışı yapılan ürünlerin (otel, transfer, otobüs ulaşım vb.) satış sonrası işlemlerinin (konfirme takip, yönetim vb.) kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılabildiği modüldür.
 • Ürün: Aysistem yada entegre çalışan web siteleri üzerinden tanıtımı ve satışı yapılacak tüm ürünlerin sisteme tanımlandığı modüldür. Bu modülün akıllı tasarlanması sayesinde tüm ürünler (otel, tur, transfer, otobüs ulaşım, m.i.c.e vb.) sisteme çok kolay ve hızlı bir şekilde tanımlanır ve yönetilebilir.
 • Muhasebe: Sistemde satışı yapılan ürünlerin, maaliyet üreten işlemlerin ve cari hesapların (müşteri, otel, alt acente, tedarikçi, personel vb.) yönetildiği, raporlandığı modüldür. Muhasebe modülünün esnek yapısı ve stabilitesi sayesinde tüm muhasebe çalışma yapılarına uyarlanabilir ve neredeyse eğitim gerektirmeden kolaylıkla kullanılabilir.
 • Ticket Sistemi: Aysistem kullanıcılarının sistem ile ilgili talep ve bildirimlerini takip etmesini kolaylaştıran, doğrudan destek ekibimiz ile iletişim kurmasını sağlayan modüldür.
 • Raporlar: Tüm sistemde bulunan modüllerin (satış, rezervasyon, muhasebe, ürün) raporlarının alındığı, esnek ve sınırsız filtreye sahip sonuçlar üreten modüldür. Üretilen tüm raporlar excel, pdf gibi formatlarda export edildiği gibi 3. parti bileşenler ile de (Crm, Analytics vb.) entegre çalıştırılabilir.
 • Yönetim: Sistemdeki kullanıcıların, kullanıcı yetkilerinin, şubelerin, alt acentelerin, AySistem ile entegre çalışan web sitelerinin, web sitelerinin seo ayarlarının, web sitelerindeki banner ve görsellerin ve sistemin çalışma ayarlarının yönetildiği modüldür.
 • Yardım: Kullanıcıların sistem kullanımına ait video ve dokümantasyonlardan faydalanabileceği modüldür.
Hizmet Detay
Kategori Masaüstü
Yayınlayan Admin
Tarih Cuma, 19 Şubat 2021
Başlık Aysistem
Begeni 0

Diğer Hizmetlerimiz