info@huggermugger.com.tr
0232 335 14 47

Hakkımızda

Bazı Hizmetlerimiz

Sizler için sunduğumuz hizmetlerimizi aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi hizmet detayından alabilir, daha ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Gelişen elektronik ticaret piyasalarına verimlilik ve yeni çözümler getirmek amacı ile merkezi İZMİR 'de kurulmuş bilişim alanında hizmet sunan bir yazılım firmasıdır. Hugger Mugger bünyesinde barındırdığı ve her biri alanında yüksek deneyime sahip yazılım mühendisleri ile Yazılım dünyasına kazandırdığı her yeni ürünle müşterilerini rakiplerinden daha ileriye taşıyor ve yenilikçi çözüm olanakları sunuyor.

Bilişim ve yazılım teknolojileri firması olan Hugger Mugger yazılım alanında geniş bir yelpazeye sahiptir. Her biri birbirinden farklı ancak hugger mugger uzmanlığı ile birbirlerine entegre olabilen; NetMarket, AySistem, NetSocial gibi ürünlerinin yanı sıra Netyazılım gibi onlarca farklı iş koluna; Eticaret, Kurumsal Web Yazılımları, Özel yazılım imkanı sunan markaları ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Hugger Mugger güçlü kurgusu ve alt yapısı ile programlarını kobilerden, büyük sanayilere kadar her ölçekte işletmeye hizmet verecek düzeyde tasarlamakla beraber; 50 'den fazla sektörde 2000 'den fazla işletmede 15 yılı aşkın süredir gururla hizmet sunmaktadır...

NetMarket  BEACH CLUB modülümüz, test aşamalarından başarılı olarak geçerek siz müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. 
Admin - NetMarket Beach Club

Market Satış + Muhasebe Modülü Paket Halinde ( Barkodlu Hızlı Satış )Sizleri Bekliyor!

Admin - Market Satış Modülü
Zor şartlar altında çalışan Restaurantları anlıyoruz.. Ve sizler için hazırladığımız sizlerin yüzünü güldürecek..
Admin - Restaurant Modülü