info@huggermugger.com.tr
0232 335 14 47

Blog Detay - E-tahsilat: Hızlı ve kolay tahsilat almanın dayanılmaz hafifliği

E-tahsilat: Hızlı ve kolay tahsilat almanın dayanılmaz hafifliği
Paylaş:
E-tahsilat: Hızlı ve kolay tahsilat almanın dayanılmaz hafifliği
E-tahsilat en basit tanımıyla online ödeme yöntemlerini kullanarak müşterilerinizden tahsilat yapabilmenin hem kolay hem de çağdaş yolu.

Mevcut tahsilatlarınızı zamanında gerçekleştirebilmek bütün şirketler için hayati bir önem taşır. Geciken tahsilatların yarattığı nakit akışı sorunları kimi zaman işletmenin faaliyetlerini durma noktasına getirir. E-tahsilat özellikle dijital platformlarını etkin bir şekilde kullanan şirketlerin başlıca tahsilat sistemi haline dönüşüyor.

Sanal POS nedir?

E-tahsilat sisteminin en çok kullanılan aracı ‘Sanal POS’ şirketlere kredi kartından bir POS makinesi olmadan ödeme alma imkanı sunar. Tüm işlemler internet üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleşir. Müşterilerin Sanal POS üzerinden size ödeme yaparken aklındaki şüpheleri yok eden 3D Secure gibi sistemler ile güvenlik ön plandadır.

E-tahsilatın madde madde avantajları

• E-tahsilat için ayrı bir kurulum ücreti ödemezsiniz. E-tahsilat Net Market gibi online muhasebe programlarının içinde bulunan bir özelliktir

• E-tahsilat nakit akışınızı geliştirir. İşletmenizin daha az nakit problemi yaşamasını sağlar.

• İnternet üzerinden ödeme tahsilat sistemleri şüpheli alacak riskinizi azaltır. Carileriniz ile online ödeme yöntemleri üzerinden bağlı olmanın kolaylaştırır.

• Otomatik hatırlatmalarla tahsilatlarınızı unutmamanızı sağlar.

• E-tahsilat sistemleri maliyet açısından avantajlıdır. Geleneksel tahsilat yöntemlerinin can sıkan masraflarını minimize eder.

• Bu modern tahsilat sistemi ile borçlularınızı bir düzen içerisinde tutmanıza olanak tanır.

• Net Market tüm tahsilatlarını tek bir platform üzerinden görüp kontrol olanağı verir.

Blog Yorum
Yorumlar (0)

Blog için yapılmış herhangi bir yorum bulunamadı !