info@huggermugger.com.tr
0232 335 14 47

Blog Detay - E-Fatura’da Entegratör Firma Değişimi Net Market ile Çok Kolay

E-Fatura’da Entegratör Firma Değişimi Net Market ile Çok Kolay
Paylaş:
E-Fatura’da Entegratör Firma Değişimi Net Market ile Çok Kolay
E-fatura, e-irsaliye, e-defter gibi muhasebe işlemlerini yönetmenin artık hem kolay hem de çok ucuz bir yolu var. Hemen siz de öğrenin!

E-fatura, e-irsaliye, e-defter gibi muhasebe işlemlerini yönetmenin artık hem kolay hem de çok ucuz bir yolu var. Hemen siz de öğrenin!

Entegratör firmalar aracılığı ile yapacağınız birçok işlemi artık çok daha uygun bir maliyet ile çözebilmeniz mümkün. Net Market ile sahip olacağınız avantajlar sizi hem yüksek bütçelerden hem de dijital yöntemlerle işlemlerinizi yaparken kullanacağınız karışık arayüzlerden kurtarıyor.

Net Market ile Avantaj Elde Edin

Gelir İdaresi tarafından yetkilendirilmiş olan firmalar sayesinde e-fatura, e-defter, e-fatura arşivi ve e-irsaliye işlemlerinizi halledebilmeniz mümkün oluyor. Ancak bu firmaların pek çoğu ile çalışmak için yüksek maliyetler gerekebiliyor.

Faturalama ihtiyaçlarınızın hacmi ile teknik altyapınızın yeterliliği birbirine denk olmadığı takdirde siz de bu entegrasyondan faydalanmak zorunda kalabilirsiniz. Elektronik fatura alıp göndermenizi de sağlayan bu aracılar için ise artık çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok.

Net Market'in sahip olduğu pek çok hizmetin yanı sıra e-fatura ve diğer işlemleri de çok daha uygun maliyetlerde çözüme ulaştırabilirsiniz. Bu sayede GİB’den faydalanacağınız hizmetlerin karmaşık yapısına ve zorlayıcı koşullarına da gerek kalmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Net Market ile Her Şey Elinizin Altında

Özel entegrasyon sayesinde yapacağınız tüm işlemler Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği kurallar doğrultusunda gerçekleşir. 7/24 çalışabilen sistemler sayesinde herhangi bir gecikme ya da aksama söz konusu olmaz.

E- fatura, e-arşiv fatura ve e-irsaliye için gerekli olan imzaları mükellefin yerine hızlıca imzalayarak elektronik ortamın sağlayacağı hızdan faydalanmanıza olanak tanır. Bunun dışında ise kanunlarda ya da mevzuatta herhangi bir değişiklik olması halinde, mükellefin adına tüm bu gerekliliklerin güncellemesini takip eder.

Dijital ortamda saklanacak olan verileriniz için endişelenmenize de gerek yok. Bütün faturalarınız taahhüt edilen süre boyunca yedeklenir ve saklanır. Böylelikle geçmiş dönemlere ait olan faturalara da ulaşmanız mümkün olur.

Net Market'i Kullanmak Çok Kolay

Net Market olarak yapacağınız işlemleri de pratik bir hale getirerek, takipte güçlük yaşamanızın da önüne geçiyoruz. Kolay ve anlaşılır bir kılavuz sayesinde sadece 3 adımdan oluşan bir üyelik ile özel entegrasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

Herhangi bir ek maliyet ödemeden gerçekleştirebileceğiniz finansal operasyonların size sağlayacağı kolaylık için 30 günlük deneme süresinden de hemen faydalanabilirsiniz. Başvuru formunu doldurmakla işe başlayabilir ve sonrasında ise dilediğiniz her yerden tek tıkla faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Net Market ile Kapsamlı Hizmet Garantisi

Türkiye’nin en geniş ve en kapsamlı hizmetini sunan Net Market'te maliyet açısından da piyasa ile kıyaslandığında gözle görülür bir avantaj elde etmenizi sağlıyoruz. Yalnızca kayıt olmanız, ürün ve tedarikçilerinizi bize göndermeniz ve e-fatura kullanıyorsanız sözleşmeyi imzalamanız, kullanmıyorsanız da mevcut bir faturanızı taratıp bize göndermeniz yeterli.

Blog Yorum
Yorumlar (0)

Blog için yapılmış herhangi bir yorum bulunamadı !